Ako môže Cesta empatie pomôcť vašim deťom na začiatku nového školského roku

Je začiatok školského roku pre vás a vaše dieťa témou číslo jedna.? Má strach zo zmeny, je nekoncentrované, ťažko sa vracia po prázdninách do škôlky/školy alebo má vaše dieťa emocionálne výbuchy, je vzdorovité, celkovo ustráchané, hyperaktívne, chýba mu odvaha, nemôže zaspať či sa inak vymykajúco sa norme prejavuje a vám zlyhávajú vaše výchovné metódy a vaše emócie a trpezlivosť dostávajú zabrať? Ak áno, skúste urobiť pre svoje deti niečo netradičné.

1/ Zverte ich na dve hodinky do rúk skúsenej terapeutky, ktorá ma dlhoročné pracovné skúsenosti s emóciami. Hravou a nekonvenčnou formou zistí, čo sa skrýva za správaním vašich detí a ukáže im ako byť sám sebou, prejavovať sa autenticky a prijať všetky i negatívne emócie za súčasť života. V malej skupinke max 4 detí budeme tancovať, spievať, kresliť a zdravo prejavovať svoje emócie.
Cena semináru: 51,- EUR ((vrátane vibračnej esencie v hodnote 36,- EUR)

Objednaj seminár

2/ Ak máte pocit, že uvedené témy sa týkajú vášho dieťaťa, ale vaše dieťa uprednostňuje individuálny prístup alebo sa nerado zapája do kolektívu, alebo je mimo nastavenej vekovej hranice, môžte si zvoliť aj individuálne sedenie.
Cena individuálneho sedenia: 85,- EUR (vrátane vibračnej esencie v hodnote 36,- EUR)

Objednaj individuálne sedenie

3/ Ďalšou variantou je zakúpiť si balíček, ktorý je zostavený tak, že rieši emocionálne a mentálne problémy typické pre toto obdobie.
Balíček sa skladá z esencií Cajú, Renascer a Aqua Ignea zelená.
Využite akciu do 30.9.2017 a

- zakúpte si tento balíček za 75,- EUR (riadna cena 81,- EUR)
Objednaj

- zakúpte si tento balíček a objednajte si k tomu individuálne terapeutické sedenie pre vaše dieťa za 118,- EUR (riadna cena 131,- EUR)
Objednaj

Emócie sú súčasť života, nie vždy ich však vieme správne prijať a reagovať. Využite preto možnosť prirodzene sa s týmto záťažovým obdobím vyrovnať a nechať deti, aby si zdravo a bez následkov do budúcnosti prežili všetko, čo ich v tomto prelomovom období vo vnútri trápi.