SEMINÁR „SOUL“ so Sandrou EPSTEIN 19. 05. 2018

Seminár je vedený brazílskou učiteľkou a tvorkyňou vzdelávacieho systému ARARETAMA, Sandrou EPSTEIN

Duša túži niekam patriť... Túžba patriť niekam je spojená s hľadaním vnútorného pokoja.

Vnútorný pokoj závisí na vnútornej práci. Je to ten rovnovážny stav bytia, kedy sme schopní byť súcitní a bez náznakov deštrukcie....

Vo vnútri nás, okolo nás, zušľachtením našich duší, pomáhame uskutočniť hlboký posun vo vedomí ľudstva. Ktoré sú tie zastarané vzorce správania, ktoré všetci používame tisíce rokov bez toho, aby sme si ich boli vedomí? Ako transformovať naše tendencie byť reaktívni, na schopnosť hlbokého načúvania?

VITAJTE NA WORKSHOPE ARARETAMA 2018

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu

Tešíme sa na Vás s láskou a vierou
Sandra Epstein a organizačný team

Každá Duša túži mať svoje miesto

a táto túžba sa prejavuje hľadaním
VNÚTORNÉHO MIERU

cestou, ktorá vedie k vnútornému mieru

je práca s naším vnútorným svetom
Vnútorný mier je rovnovážny stav bytia, kedy sme súcitní a bez náznakov deštrukcie.

Na seminári:

  • budete hľadať miesto na Duši, ktoré je roztrieštené
DUŠA je esencia, ktorú posiela prales. Jej posolstvom je objaviť miesta na duši, ktoré sú roztrieštené, aby ste ich mohli regenerovať. Zacelíte rany a vďaka tomu sa priblížite pocitu vnútorného mieru a ľahkosti.
  • budete mať príležitosť slobodne a spontánne sa prejaviť cez svoje pocity a pohyb tela
druhou esenciou, ktorá v pralese tento rok vykukla je Jumping child. Pripomína a učí, aby ste zmenu vykonali. A aby ste ju urobili pravdivo, naplno, tzn. nie len v myslení, ale aj na úrovni citu a telesných vibrácií.
  • ale i stíšiť myseľ je tak isto veľmi dôležité, učíte sa tým NAČÚVAŤ
budete čistiť a uvolňovať tísíce rokov staré systémy uvažovania a presvedčení. K tomu prales ako sprievodcu posiela ľahkosť esencie Thini-á a mier esencie Mamoa. Jedna druhú podporujú.
  • budete zaplavení vlnami lásky
Tento rok je v pralese toľko lišajníkov, z ktorého je esencia Moara, koľko Sandra ešte nikdy nevidela. Moara je láska a mier. Moara je o uvedomení si miesta kam patrím, po ktorom duša túži.

Sandra Epstein


Múdra, nádherná, inšpirativna žena, milujúca život. Žije v Brazílii, kde tvorí esencie v Atlantickom dažďovom pralese. Stará sa o svojich studentov doma i v mnohých ďalších krajinách. Na Slovensko chodí zdieľať múdrosť pralesa a podporovať nás na ceste nášho rastu každoročně už od r. 2002.

Jej empatia je okúzlujúca. 

Na seminári vás bude hlboko vnímať: vaše radosti i bolesti, ako sa cítite a čo potrebujete a podľa toho aj prispôsobuje celý proces, ktorým na seminári prechádzate.
Ste vždy v najlepšej starostlivosti a môžete sa vďaka tomu pustiť do veľkých hĺbok. 

Ako seminár prebieha?


Rozprávanie Sandry

Sandra nám vždy prináša veľa inšpirácie a podnety k zamysleniu o našich životoch: ako si pomôcť sám sebe, ako sa dostávať do rovnováhy a byť integrovaní.

Hovorí tak isto o aktuálnom dianí na Zemi a ako tieto energie ovplyvňujú naše cítenie, čo sa máme vďaka tomu naučiť, na čo zameriavať svoju pozornosť.

Tanečné a emočné cvičenia


Vďaka špecifickému pohybovo-tanečnému vedeniu a spontánnemu vyjadrovaniu tela uvoľníte bloky, ktoré bránia plynulému prúdeniu vitality a tvorivej sily.

Vaše odhodlanie, sila skupiny, múdrosť pralesa, liečivá a láskyplná podpora šamanskej liečiteľky Sandry, umožní oslobodiť sa od takých vecí, ktoré by vám inak trvali zbytočne dlho. 

Esencia DUŠA ako darček od nás

Esencia Duša

Túto originálnu esenciu Duša dostanete v jej koncentrovanej intenzite. 
Svoju prácu na seminári môžete prehĺbiť práve vďaka tejto esencii.

Sada 5 esencií Duša

A tak isto ako každý rok, vytvorí Sandra sadu esencií pre prácu doma po seminári. Pokiaľ si budete chcieť túto sadu zakúpiť priamo na seminári, je potrebné si ju objednať najneskôr do 1.4.2018. Ak si túto celú sadu esencií zakúpite na seminári, získate ju za zvýhodnenú sumu 100,- EUR (bežná cena 125,- EUR)

Bude to 5 zmesí:
  • Witness (Svedectvo) 
  • Time (Čas) 
  • Mediation (Sprostredkovanie) 
  • Resilience (Odolnosť) 
  • Adaptability (Prispôsobivosť)

Základom každej zmesi bude esencia Duša.

Prihlásiť sa ONLINE na seminár SOUL môžete tu