Prosperujte vďaka svojmu talentu 19. 05. 2017

Pozývame vás na inšpiratívny deň s E-ženami,
na konferenciu PROSPERUJTE VĎAKA TALENTU
, na ktorej zažijete aj networkingovú párty!Kde a kedy: 19.5.2017 v DANCEHAUS na Stromovej 16 v Bratislave. Výborná dostupnosť autom, MHD, aj z vlakovej stanice pre mimobratislavských hostí. Začíname o 13.00 hod a končíme pred 21.00hod.

Nechajte váš talent, aby zarábal. Naši hostia: Sandra Epstein z Brazílie, Slávka Halčáková, Palo Hlubina, Lucia Lužinská, Milan Repák a iní vám ukážu, že sa to dá aj inak.

Zažite inšpiratívny deň s E-ženami.

Pri online prihláške vyplnte v políčku "Ste hosťka niektorej z našich členiek ?" moje meno: Jana Koczkášová.

Prihláška na konferenciu tu.


Gabi Revická nám predstaví hlavnú hosťku konferencie a spolu s ďalšou moderátorkou, ktorej meno vám čoskoro predstavíme, uvedú na pódiu aj ostatných významných hostí:

SANDRA EPSTEIN Z BRAZÍLIE Sandra Epstein

Vo svojom živote spojila všetko, čo miluje: lásku k umeniu, fotografii, kozmetike, vzdelávaniu a cestovaniu s terapiami. Z rastlín, ktoré rastú v atlantickom dažďovom pralese, vytvorila unikátny systém vibračných esencií Araretama. Tie sú dnes známe po celom svete, rovnako ako jej nevšedné semináre. Má úspešné medzinárodné podnikanie a jej obľúbenou témou je prosperita a talent. Prednáša v Európe, v Amerike a vedie pravidelné semináre v Japonsku. V Brazílii si ju začali objednávať korporátne spoločnosti. Na Slovensko prichádza pravidelne. Rozhovory, ktoré pre časopisy Profit a Vitalita pripravila organizátorka konferencie, Gabi Revická, nájdete tu:
Gabi Revicka,,Prosperuj vďaka svojim talentom," povedala mi raz pri užívaní jednej z esencií jej manažérka Veronika Šablová, čím prehĺbila aj moje spojenie s pralesom kdesi v južnej Amerike. Stretnutia so Sandrou sú nezabudnuteľné. Dáma, ktorá má vyše šesťdesiat, no jej oči sú stále mladé a žiari z nich živosť a pružnosť prúdiaca z jej najhlbšieho vnútra. Aj preto som si jej oči požičala pre hlavnú postavu mojej knihy Juliet a tá druhá.