SEMINÁR „ZNOVUZRODENIE“ s brazílskou učiteľkou Sandrou EpsteinPohybujeme sa vo veľmi nestabilnej dobe. Táto nestabilita sa týka našich základov a presvedčení. V takomto čase je jednoduché stratiť VIERU a cítiť sa veľmi neistým... Nachádzame sa v období polarizácií.

To ale nevadí, musíme si byť vedomí, že v priebehu dejín sa ľudstvo čas od času dostane do cyklov, ako je tento. To NOVÉ práve klíči, a ako každý novorodenec, potrebuje určitý čas na to, aby sme ho mohli uvidieť.

Základom je udržať našu pozornosť práve na narodenie sa toho NOVÉHO. Viera nám prináša vnútornú ľahkosť. My sme tí, ktorí majú priniesť tieto informácie do „žíl nášho druhu“.

V roku 2017 prinášame seminár ZNOVUZRODENIE 1, v ktorom budeme pripravovať novú cestu opierajúc sa o vedomie a vedenie. Araretama plynule pokračuje v emocionálnej podpore v období prechodu. K semináru bude pripravený set 5 esencií, ktoré budú vyrobené zo zmesi nádherných ruží. Tieto esencie boli pripravené aby nám priniesli VIERU a RADOSŤ, kľúčové ingrediencie pre našu súčasnú existenciu.

Tešíme sa na vás s láskou a vierou...

Sandra Epstein a organizačný team Araretama

Organizačné pokyny k semináru:

Termín konania: 13. – 14. 5. 2016
Miesto konania: Academia Universum, Mlynské Nivy 34, 821 09 Bratislava
Čas konania: 11.00 – 18.00 h

Cena seminára: 199 € bez DPH (238,80 € s DPH)
Ubytovanie: možnosť zvýhodneného ubytovania v hoteli BLUE II – Garni, Hontianska 6, Bratislava,
www.hotelbluegarni.sk. Pri objednavani ubytovania treba nahlásiť, že idete na akciu Academia Univerzum a bude vám zarátaná zľava. Hotel je cca 7 minút chôdze od miesta konania seminára.

Za záväznú prihlášku a zaradenie do kurzu považujeme zaplatenie proforma faktúry.
Seminár bude prekladaný z angličtiny do slovenského jazyka. Prosím príďte v pohodlnom oblečení. Prineste si písacie potreby, podložku (deku alebo karimatku ), šatku na previazanie očí a klbko vlny.

SEMINÁR „ZNOVUZRODENIE“ s brazílskou učiteľkou Sandrou Epstein

Rezervácie ukončené ! 12.05.2017, 10:00
V prípade otázok kontaktujte tel.č. +421 915 747 539