Araretama workshop so Sandrou Epstein ZDROJ Bratislava 1.-2. 6. 2019

Araretama Seminár ZDROJ Bratislava 1.-2. 6. 2019Milí priatelia a študenti,

Veľa pozdravov z tropickej, slnkom zaliatej, Brazílie.

Vždy ma inšpiruje príroda, ako múdry prostredník, ktorý prináša semienka budúcnosti... A takisto je mojim majstrom, ktorý ma vedie k ďalšiemu kroku na ceste  rozvoja.

ZDROJ prináša túto energiu a je mostom k tomu, čo je teraz naozaj dôležité. V tomto nepredvídateľnom priestore, v ktorom sa nachádzame, potrebujeme vnímať, na čo budeme upriamovať našu pozornosť, a ktoré schopnosti k tomu potrebujeme rozvinúť.

Mojim poslaním, ako výskumníčky a učiteľky, je prinášať každoročne program/seminár, ktorý pomáha ukotviť „nové“.

Program na rok 2019 vo mne vzbudzuje mimoriadne vzrušenie.

S láskou
Sandra a team Araretama Slovensko

Online rezervácia na seminár tu.

Čo konkrétne na seminári Zdroj zažijete?

Vďaka hlbokému citovému a emocionálnemu zážitku sa naučíte rýchlo vystúpiť z pasce vnútornej obete a ilúzií.  Posilníte samu/samého seba a 4 piliere Zdroja budete vo svojom živote vyjadrovať ľahšie a prirodzenejšie. 

PRÍSTUPNOSŤ - ako odpovedáte na životné situácie? Ste pri ich riešení precízni, otvorení a sústredení? 

VZÁJOMNOSŤ – milujem ťa a ty miluješ mňa. Byť zamilovaný je len jedna z úrovní vytvárania vztahov. Je potrebné sa naučiť vzájomnosti, pretože to je kvalita, ktorá se vtlačí do duše a zostavá v jej pamäti.

MAJSTROVSTVO – nevinnosť a zrelosť, jednoduchosť vo vnútri zložitosti. Čo to pre vás znamená a ako to dokážete žiť?

CITLIVOSŤ - dokážete byť láskaví, rešpektujúci a prítomní?

„Každý z nás prináša semienka všetkých vnútorných pocitov... Otázne je, ktoré z nich si vyberieme....
BUDHA

Mapa emočnej inteligencie v čase zmien

Vždy máme na výber!

Môžeme podliehať strachu, vlastným pochybnostiam, nenávisti a depresii
alebo
Naučíme sa tieto pocity spracovať, osvobodiť sa od nich a necháme sa viesť svojím ZDROJOM.

Štyri piliere Zdroja nám v čase zmien tvoria mapu emočnej inteligencie, ktorá nám napomáha aby sme neprepadali vnútorným pochybnostiam a strachu.

Esencia Zdroj ako darček odo mňa

Originálna koncentrovaná esencia, ktorá len vo februári uzrela svetlo sveta je priamo šitá na mieru nadchádzajúcemu semináru. Vďaka tejto originálnej esencii budete môcť svoju prácu na seminári prehĺbiť. Túto esenciu v koncetrovanej podobe dostane každý účastník semináru.

Pozrite si krátke unikátne video, ako sa táto esencia v Atlantickom dažďovom pralese zrodila.

Video si pozriete tu.

Sada 5 esencií Zdroj

Ako viete, každoročne prichádza Sandra na Slovensko s novým seminárom, ktorý je vždy výsledkom jej spojenia s prírodou a napojenia sa na aktuálne témy týkajúce sa transformácie na Zemi. Na seminároch sa dotýkame tém, ktoré aktuálne rezonujú vo vedomí ľudí, tém, ktorých je potrebné sa dotknúť, aby sme ako ľudstvo pokročili na našej ceste transformácie o krôčik ďalej. A rovnako ako každý rok, aj tento rok vytvorila Sandra sadu esencií pre prácu na doma po seminári. Sada esencií umožní prehĺbiť a ukotviť proces, ktorý sa na jej tanečno-pohybovom seminári zaháji. 

Základom každej zo štyroch zmesí bude esencia ZDROJ.

Kvalitu jednotlivých esencií si prežijete na seminári a kvapky vám potom po celý nasledujúci mesiac pomôžu posilniť objavené vnútoré kvality a preniesť ich do života. Je to veľmi vhodný doplnok, avšak nie povinné ho mať.

Sada obsahuje tieto esencie:

Accessability (Prístupnosť) - zmes esencií Source, Cosmos a Time

Sensitivity (Citlivosť) - zmes esencií Source, Cosmos a Ružovej ruže

Reciprocity (Vzájomnosť) - zmes esencií Source, Cosmos a Bielej ruže

Maestry (Majstrovstvo) - zmes esencií Source, Cosmos a Liberation

Source (Zdroj) - esencia plynúcej rieky, Indaiá a čtvrtý kvet Eloah. Nie je to zmes týchto esencií, ale vznikali v jednom čase.

Asi netušíte, 

čo je Cosmos a potrebujete si i pripomenúť Liberation. 

Cosmos je esencia bieleho kvetu, ktorý Sandra nazvala Kráľovna noci. Kvitne len raz za rok a to len počas jedinej noci. Okrem toho, že veľmi hlboko uvoľňuje vnútorné obmedzenia a bloky, tak tu v sade Source nás prepojí s  našimi duchovnými sprievodcami a ochrancami. 

Liberation sme mali v sade pred 2 rokmi. Je to tá biela huba, ktorá prináša hluboké oslobodenie a vedie nás k tomu, aby sme s žili svoj potenciál s ľahkosťou a aby sme veci robili tak, ako to  cítime.

Pokiaľ budete mať záujem o túto sadu, môžete si ju zakúpiť priamo na seminári, avšak je potrebné si ju vopred objednať a zaplatiť zálohu, a to najneskôr do 15.4.2019

Ak si túto sadu zakúpite priamo na seminári, získate ich za zvýhodnenú seminárnu cenu 120,- EUR  (Bežná cena celej sady bude 135,- EUR)

Termín konania: 1.6-2.6.2018
Miesto konania: Academia Universum, Mlynské Nivy 34, 821 09 Bratislava
Čas konania: sobota od 11.00 – 18.00, nedeľa: 10.00 – 17.00
Cena seminára: 260 € vrátane špeciálnej esencie SOURCE vytvorenej priamo k tomuto semináru.

Online rezervácia na seminár tu.

Seminár bude prekladaný z angličtiny do slovenského jazyka. Prosím príďte v pohodlnom oblečení. Prineste si písacie potreby, podložku (deku alebo karimatku ), šatku na previazanie očí.