COACHING DANCE 19-20. 5. 2018

Tanečná terapia so Sandrou Epstein (brazílskou učiteľkou) s hlbokým liečebným účinkom

Pri Coaching Dance prichádza k odblokovaniu vzorcov, ktoré doteraz bránili plynulému prúdeniu vašej vitálnej energie. Prvý raz bola táto metóda predstavená na seminároch v Prahe a Bratislave v roku 2009. Prebehla celá séria kurzov a odvtedy poskytuje Sandra túto terapeutickú metódu individuálne jednotlivcom na vyžiadanie.

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu

Čo môžete získať absolvovaním tohto typu terapie:

  • Otlačky, ktoré získavame pri narodení sú často tak silné, že väčšinu svojho života blokujeme našu autenticitu
  • Nepotrebujeme roky, aby sme odblokovali staré vzorce. Potrebujeme objektivitu a silu.
  • Coaching Dance je tanec v skupine, kedy oslavujeme naše rozdielnosti. Každý študent, ktorý prichádza so svojim blokom je súčasne zrkadlom pre ostatných. Každý z nás je jedinečnou bránou k múdrosti.
  • Oslobodenie bloku prináša príležitosť k ďalšiemu rozvoju.
  • Sandra Epstein, autorka metódy Coaching Dance, číta jazyk vášho tela a identifikuje blok ihneď a jasne.
  • S absolútnou presnosťou, ako v zrkadle, vám ukáže postoj vášho tela, ktoré je spútané blokom, následne ho dá do pohybu a za podpory celej skupiny tým príde k jeho uvoľneniu.

Ako bude terapia prebiehať

Študent sa postaví do liečebného kruhu a Sandra prečíta a identifikuje jeho blok. Ukáže pozíciu tela a dá sa do pohybu. Skupina tanečníkov opakuje pohyb – sila skupiny a vaša ochota a túžba po uvoľnení sú tou silou, ktorá dovolí „oslobodenie“. Všetci tanečníci sú podporou celého procesu uvoľnenia, súčasne každý z nich tento blok má v sebe určitým spôsobom zastúpený tiež, preto, aj keď sa zúčastníte len tanca v skupine, má to pre vás veľmi hlboký efekt.

Cena terapie : 180 € 

Terapie prebehnú v rámci semináru SOUL vždy po skončení každého dňa (sobota nedeľa). Počet ľudí je obmedzený na 8. Je potrebné, aby každý študent zaslal do 30.4.2018 informáciu o dátume narodenia, miesta narodenia a hodine narodenia (v prípade, že neviete presnú hodinu narodenia, tak aspoň približne časť dňa)

Termín konania: 19. – 20. 5. 2018
Miesto konania: Academia Universum, Mlynské Nivy 34, 821 09 Bratislava
Čas konania: 10.00 – 18.00 h

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu

Naše telá nesú veľa múdrosti, ale aj bolesti, traum, zranení

Cítila som, že sa workshopu s názvom Coaching Dance chcem zúčastniť, pretože som mala pocit, že chcem stretnúť niekoho, kto je z Brazílie a pracuje s tancom, rastlinami, chodieva do pralesa, je tvorivý a citlivý zároveň. Araretama prípravky som nikdy predtým nepoužívala, ale čítala som dávnejšie knihu od Sandry Epstein a už vtedy som vyslala do Vesmíru želanie stretnúť sa s jej autorkou: takže som nemohla nezúčastniť sa workshopu, keď Sandra Epstein prišla na Slovensko! A ešte k tomu to bol workshop s názvom Coaching Dance - nevedela som, čo si mám predstaviť pod "coaching", ale rozhodne som vedela, že "dance" je vždy dobrý:-). V skutočnosti je to hlboké liečenie na rôznych úrovniach, ktoré sa však deje cez naše fyzické telo a to je niečo, čomu ja hlboko verím: že naše telá nesú veľa múdrosti, ale aj bolesti, traum, zranení. Avšak dokážu si s tým všetkým poradiť. So Sandriným citlivým, empatickým vedením a silou, ktorá z nej vyžaruje, to bol nádherný zážitok v dôvere a prijatí. Nedá sa veľmi dobre opísať, čo sa na Coaching Dance deje, treba to zažiť. Čo ešte bolo pre mňa fascinujúce je Sandra samotná: je v nej divokosť pralesa, uzemnenosť, praktickosť, súcit a láska, pohyb a tanec, ale zároveň je to veľmi elegantná krásna dáma - proste mestská šamanka.

Tina

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu