SEMINÁR „SEED“ (Semienko) vedený brazílskou učiteľkou a tvorkyňou vzdelávacieho systému ARARETAMA, Sandrou EPSTEIN

Sandrin pozdrav....

„Pozerám sa z okna naplnená kľudom a mierom. Som napojená na prúd vedomia pralesa prinášajúci pole zmien, ktorého sme všetci súčasťou.

Tí z vás, ktorí s Araretamou pracujú už dlhšiu dobu, vedia ako zostavujem jednotlivé semináre. Je to proces, ktorý trvá celý rok. Je potrebné ukotviť tému a jeho jednotlivé piliere, ktoré sa viažu k planetárnym cyklom a vývoju ľudstva.

Skúste si predstaviť inteligenciu (živočíšny druh), ktorého podstatou je láska a evolúcia. Tento druh dorazí na našu planétu, sleduje ľudské bytosti a napadne ho otázka: „Čo si môžem od ľudí zobrať? Aké sú ich dary, ktoré stojí za to zachovať? A ako my sami môžeme využiť tieto dary pre skvalitnenie našich vlastných životov?“

Ako ľudstvo sa otvárame inováciám. Uvedomujeme si na čom stoja naše základy, prijímame všetky časti svojej bytosti, na základe ktorých môžeme zasiať semienko znovuzrodenia, ktoré povedie k nášmu rozkvetu.“

S láskou, Sandra

Ako seminár prebieha?

ZDIEĽANIE  - Sandra predáva posolstvo pralesa pre tento rok a pre náš rozvoj formou zdieľania a odpovedá na vaše otázky.

TANEC kruhový, ktorým prevádza Sandra, je hlboký a spontánny a nepotrebujete pre to mať žiadne skúsenosti. Rozprúdite tým endorfíny.

EMOČNÉ CVIČENIE - zážitkové a pohybové cvičenia ako tréning prejavenia 4 pilierov Zdroja. Vďaka tomu vo svojom tele ukotvíte skúsenosť prežitku a ono vám následne v reálnom živote pomôže rýchlejšie nájsť riešenie.

Čo konkrétne na Semienku prežijete?

Vďaka hlbokému citovému prežitku sa naučíte rýchlo vystúpiť z pasce vnútornej obete a ilúzie.

Bude sa pracovať s 5 piliermi:
  • COHESION/SÚDRŽNOSŤ – schopnosť uchovávať a vytrvať. Život závisí od húževnatosti, ktorá je základom súdržnosti.
  • SINGULARITY/JEDINEČNOSŤ – naša unikátnosť, esencia našej existencie.
  • COMPLEXITY/ZLOŽITOST – budovanie pohľadu na život a vedomie.
  • MUTUALISM/MUTUALIZMUS – vyrovnaná hra vo vzťahoch (spôsob spolužitia organizmov, ktoré sú od seba závislé a majú zo spolužitia osoh)
  • FREEDOM/SLOBODA – ako prepojiť súdržnosť a jedinečnosť majúc slobodu ako mentor.
Budú k semináru nejaké esencie?

Áno. Každý účastník od mňa dostane esenciu Semienko.

A budete si môcť objednať tiež celú sadu 5 esencií, ktorú Sandra pro tento seminár vytvorila. Záujem o sadu esencií uveďte pri písomnom nahlasovaní fakturačných údajov.

Organizačné pokyny k semináru:

Miesto konania: Academia Univerzum, Mlynské Nivy 34, Bratislava /parkovanie je možné v areáli alebo pred areálom AU/

Termín konania: 16. – 17. 5. 2020

Čas konania: Sobota 10.00 – 18.00 h, Nedeľa 9.00 – 17.00 h

Prihlášky posielajte na mail: sablova@difsk.sk. V maili uveďte fakturačné údaje, na základe ktorých vám bude vystavená proforma faktúra.

Cena seminára: 260 € vrátane špeciálnej esencie SEED vytvorenej priamo k tomuto semináru.

Za záväznú prihlášku a zaradenie do kurzu považujeme zaplatenie proforma faktúry, ktorá je v plnej výške semináru t.j. 260€ s DPH. Vo vážnych prípadoch je možné seminár stornovať, ale maximálne 10 dní pred termínom workshopu.

Seminár bude prekladaný z angličtiny do slovenského jazyka. Prosím príďte v pohodlnom oblečení. Prineste si písacie potreby, podložku (deku alebo karimatku ), šatku na previazanie očí.