KUNDALINI MEDITÁCIA so Sandrou Epstein 29. 5. 2019

Kundalini meditáciu používajú veľmi pokročilí majstri z Tibetu (pozor nejedná sa o tú, ktorú učil Osho). Z východu na západ ju priniesli Rudi a Stuart Perrin. Stuart Perrin (New York) túto meditáciu zdieľa so svetom, pretože poznal, že je to veľmi účinná a jednoduchá technika, ktorá nás spája s naším vnútorným učiteľom.

Od Stuarta sa ju naučila tiež Sandra Epstein a pracuje s ňou viac ako 14 rokov.

Počet účastníkov je obmedzený!
Cena: 55 €
Miesto konania: 
Klariská 14, 811 07 Bratislava (priestor Mysliteľne)
Poplatok: Za záväznú prihlášku a zaradenie do kurzu považujeme až uhradenú plnú sumu vstupného

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu


„Ak chceš nájsť svojho učiteľa, musíš ísť tam, kde ten učiteľ žije.
Tým miestom je tvoje srdce."

Rudi

Ako meditácia prebieha:

Sandra bude v bode 0 (t.j. bude v energii bezpodmienečnej lásky). Bude energeticky pracovať s jednotlivcami aj celou skupinou súčasne. (tzn. bude dávať do pohybu naše jemné energie). Účastníci budú sedieť oproti Sandre, budú vykonávať špeciálnu dychovú techniku a pozerať sa jej do očí.

Čo môžu ľudia pri meditácii vnímať a cítiť:

  • každý má svoje špecifické vnímanie a nedá sa predom povedať, ako by ste sa mali cítiť alebo čo by ste mali vidieť
  • niektorí mávajú chaos myšlienok
  • mnohí vidia, ako sa Sandra pred očami mení (má rôzne tváre aj tvary, či farby)
  • niektorí si uvedomujú svoje bloky alebo schopnosti, uvedomujú si,čo majú v živote zmeniť
  • niekto necíti nič


K čomu skutočne dochádza, je vnútorný pohyb – uvoľnenie vnútorných obsahov. Táto hlboká vnútorná práca dobieha ešte niekoľko ďalších týždňov. Podľa našich skúseností vieme, že často dochádza k zlepšeniu citlivosti a vnímavosti, u niektorých sa zlepšila i produktivita a vzrástla vitalita… ale to všetko súvisí s vami a tým, aké kroky budú nasledovať vo vašom každodennom živote, pretože meditáciou sa spájate so svojim vnútorným učiteľom a len na vás záleží, či a ako budete kráčať ďalej.

Meditáciu sa naučíte a je potom možné ju praktikovať aj doma s obrázkami rastliny (esencie) alebo fotkou majstra, ktorému dôverujete.

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu


"Ak chceš nájsť svojho učiteľa, musíš ísť tam, kde žije.
Tým miestom je tvoje srdce."
Rudi

cesta napojenia na vnútorného učiteľa

dychová meditácia, vďaka ktorej do svojich čakier a jemných tiel absorbujete duchovnú energiu

  • priama technika Kundalini jogy s otvorenými očami

Mnohí si pod pojmom Kundalini meditácia predstavia tú Oshovu. Ale o tú sa v našom prípade nejedná. Zažijete a naučíte sa veľmi silnú techniku tibetských majstrov.

  • naučíte sa spáliť ťažkosti a napätie vo vašom živote

túto techniku môžete doma praktikovať pravidelne. Dokážete tým ľahko odstrániť vnútorné bloky a prekážky z vášho života. Prekážky premeníte na rast a duchovný nadhľad.

  • prehĺbite svoju vnímavosť

táto hlboká práca má dlhodobý efekt. Uvoľnením brnenia sa zjemníte a usadíte ve svojom vnútri. Budete vnímavejší a citlivejší. Rudi a Stuart Perrin hovoria, že vďaka tomu sa stávame láskavými a duchovnými ľudskými bytosťami.

  • rozprúdite vitalitu

je prirodzené, že keď sa uvoľnia bloky, začne prúdiť naša vitálna sila. Bude nám takto lepšie a budeme produktívnejší.

 

Sandra Epstein

Múdra, nádherná, inšpiratívna žena, milujúca život. Žije v Brazílii, kde tvorí esencie v Atlantickom dažďovom pralese. Stará sa o svojich študentov doma i v mnohých ďalších krajinách. Na Slovensko chodí zdieľať múdrosť pralesa a podporovať nás na ceste rastu každoročne už od r. 2002.

Kundalini meditáciu sa Sandra učila u Stuarta Perrina a pracuje s ňou viac ako 15 rokov. Táto jednoduchá a mocná technika vnútorného pohybu a napojenia na vnútorného učiteľa ju okúzlila a jej zdieľanie vníma pre všetkých prítomných ako požehnanie.

a budem niečo cítiť?

Existujú ľudia, ktorí cítia hlbokú vďačnosť a lásku a tak isto pri meditácii vidia vlny Svetla, ktoré omývajú každého v miestnosti.

Existujú ľudia, ktorí spočiatku necítia nič zvláštne a ani nemajú obrazové vnemy a potom sa im "akoby nič" vyrieši v živote niečo, čo dlho stagnovalo.

Existujú ľudia, ktorí cítia úľavu a rozpúšťajú svoje brnenia. Plačú a usmievajú sa. Vidia Sandru v rôzných podobách, ktoré sú zrkadlom ich vnútra.

ako meditácia prebieha?


Rozprávanie Sandry

Sandra nám vždy prináša veľkú inšpiráciu a podnety na zamyslenie. Bude s námi zdieľať príbeh o tom, ako sa táto nádherná meditácia dostala od tibetských majstrov až k nám. Bude odpovedať na vaše otázky.

Meditácia v sede

Pri tejto meditácii sedíme na stoličkách, dýchame špecifickým spôsobom a pozorujeme Sandru a jej 3.oko. Sandra sa každému pozrie do hlbín duše a v súznení s vami sa dá do pohybu váš vnútorný svet a tie jeho časti, ktoré boli doposiaľ zatuhnuté. Uvoľníte svoje bloky a presvetlíte celý svoj energetický systém.

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu