Dámska jazda alias Vyhradené pre ženy 25.-26. 02. 2017

Dámska jazda alias Vyhradené pre ženy 25.-26. 02. 2017Milé žienky,

opäť sí vás dovoľujem pozvať na spoločne strávený víkend, na

“Dámsku jazdu”
(tentokrát v Poprade)

Prihlásiť sa ONLINE môžete tu

Začína nový rok 2017, rok o ktorom sa hovorí, že je spojený s novými začiatkami. Možno vám preto práve v tomto čase dobre padne naštartovať sa a urobiť niečo pre seba. Pre svoj život, pre pochopenie samej seba, pre uvedomenie si samej seba ... pre svoju vnútornú zmenu.

Prijmite preto pozvanie na Dámsku jazdu.

Naše víkendové stretnutie sa bude niesť v duchu ženy vo všetkých jej podobách, nahliadneme do seba, do svojich pocitov, blokád, roztancujeme sa a aj pomocu tanca a pohybu, ktorý je žene tak vlastný, prenikneme do sveta kompromisov, protikladov, strachov, či vnútorných bariér, ktoré nám nedovoľujú posunúť sa vpred, urobiť potrebné zmeny na ceste k samej sebe, naplno sa otvoriť životu a ísť s ním v prúde.

Možno si kladiete otázku “prečo by som sa mala zúčastniť takéhoto víkendu?”. Možno nie ste ten typ ženy, ktorá trávi víkend bez rodiny alebo ho trávi s cudzími ženami. Možno je to len presvedčenie, ale čo keď …

Tak tu je možno zopár tipov, prečo áno :-)


Čaká na vás a celý víkend s vami strávi žena, matka, terapeutka
, ktorá sa dlhé roky venuje práci so ženami, sama prešla rôznymi životnými situáciami, svojou vlastnou nie zrovna ľahkou transformáciou, radosťami a starosťami bežného života, a ktorá sa chce s vami podeliť o svoje skúsenosti, príbeh, poznanie a stráviť s vami víkend plný rôznych aktivít, ktoré vám naštartujú vašu vlastnú cestu hlbokej zmeny a transformácie.

Čaká na vás samopoznávanie pomocou rôznych techník, aktívna zážitková práca na sebe s trvalými zmenami, rozšírenie poznania, zdieľanie, tanec, meditácie ... program, ktorý vám dá šancu posunúť sa vo svojom živote dopredu. A to všetko v bezpečí, v spoločnosti výlučne žien …

Čakajú na vás a spoločnosť nám budú robiť aj vibračné esencie Araretama od brazílskej šamanky a učiteľky Sandry Epstein, ktoré, ak vás zaujmú a i vy v nich nájdete ich obrovskú hodnotu a silu, môžu prispieť k vašej celkovej zmene.

Čaká na vás téma: STRACH. Ja, ako žena vo víre energií, emócií, protikladov a tieňov. Do akej miery ma na mojej ceste ovplyvňuje strach? Aké s ním súvisiace presvedčenia ma v mojom živote riadia? Môj životný príbeh a akú úlohu v ňom zohráva strach?

Teším sa na vás

Jana

Víkend 
Dámska jazda alias Vyhradené pre ženy

25.-26-02.2017 (sobota od 10.00 – do 20.00, nedeľa od 10.30 – 16.00)
HARMONY STUDIO, Rázusova 4746 (1.poschodie), Poprad
na starom Juhu za novým kostolom (cez cestu)
Pozrite si mapu


Cena semináru:110,- EUR


Prihlásiť sa ONLINE môžete tu