Od strachu k dôvere

Mám záujem o túto službu
 
Pocítiť čas od času strach, hlavne vo vypätej situácii, je viac menej normálne. Na vedomej úrovni sa s týmto typom strachu stretol každý. Veľa ľudí však žije v permanentnom strachu, a nielen vedomom ale aj podvedomom. Už to nie je len strach o život, o dostatok potravy či o slobodu, ale dnes sa ľudia boja a žijú v trvalom strachu, že prídu o niečo, čo je pre nich dôležité. Vytvárajú si nereálne katastrofické scenáre, ktoré sa skôr alebo neskôr stávajú pravdou. Pretože „na čo najviac myslíme, čoho sa najviac bojíme, to si do života pritiahneme.“ Taká je totiž sila našich myšlienok.

Strachy, ktoré majú väčšinou konkrétny charakter postupne môžu prejsť až do stavu chorobnej úzkosti, kedy sa bojíme už neidentifikovateľne všetkého alebo do fóbií, ktoré už človeka oslabujú, obmedzujú ba až paralyzujú, pretože ho obťažuje už nielen strach, ale aj snaha vyhnúť sa situáciám, ktoré ho vyvolávajú. Ide o začarovaný kruh, kde strach postupne víťazí a preberá nad životom moc.

Na jednej strane je to zložitý, čoraz častejší problém, ktorý zhoršujú média a udalosti, ktoré sa vo svete a okolo nás dejú, na druhej strane je pozitívne, že sa dá so strachom veľmi efektívne pracovať.

So strachom mám svoje osobné skúsenosti. Je to emócia, ktorá ma sprevádzala po celý život a ktorá je mojím typologickým znakom. Boli obdobia, kedy strach mal skutočne nado mnou obrovskú prevahu a moc. Jeho nadvláda bola niekedy zjavná, a čo je horšie mnohokrát veľmi rafinovane hlboko schovaná, takže som ani mnohé z toho, čo sa mi v živote dialo, netušila. Dnes je pre mňa strach jedna z mnohých emócií, ktoré sprevádzajú môj život. Nie je ničím výnimočný, je len súčasťou môjho života bez toho, aby ma blokoval alebo riadil.

Program trvá desať týždňov. Je zostavený tak, že pomocou esencií efektívne postupne otvára rôzne nánosy a vrstvy strachu, úzkosti, neistoty, pocity osamelosti, pesimizmu a iné emocionálne vrstvy, do ktorých sa strach nenápadne schováva, a tento proces uvoľňovania zjednotí dichotómiu medzi myslením a cítením, nastolí rovnováhu, prinesie flexibilitu myslenia, schopnosť aktívne konať, zvýši sebavedomie, dá šancu objaviť vrodené schopnosti a tvorivý potenciál a nakoniec sa dotkne dôvery i sebadôvery.

Program možno opakovať trikrát za sebou, aby sa vyčistili prekážky, uvoľnili bloky. Je tak isto možné si po ukončení programu zvoliť esencie, pri užívaní ktorých ste si uvedomili najväčšie problémy alebo boli pre vás najväčšou výzvou a tieto sa užívajú do odznenia príznakov.

Program nenahrádza lekársku starostlivosť.

Ako možno program absolvovať:

  1. Zakúpiť si 10 esencií a ísť programom len pomocou užívania esencií
  2. Možnosť1 v kombinácii s individuálnymi terapeutickými sedeniami


Ako z vyššieuvedených možností vyplýva, je možné ho absolvovať samostatne, byť vedený len samotnými esenciami alebo pomocou doprovodných sedení, ktoré vám môžu napomôcť omnoho efektívnejšie, s plným porozumením procesu a za podpory terapeuta prejsť celým procesom veľmi komplikovanej zmeny. Ak je problém strachu vo vašom živote veľmi vypuklý, doporučujem sprievodné poradenstvo, nakoľko ide o veľmi silný program vnútornej očisty a vnútorné procesy bývajú zväčša veľmi silné.

Ako si objednať a koľko to stojí

Ako:  prostredníctvom objednávkového formuláru alebo na mailovej adrese info@janakoczkasova.com

Cena:

  1. 10 esencií v celkovej sume 230,- EUR
  2. sada 10 esenciíí plus 5 individuálnych terapeutických sedení v celovej sume 730,- EUR

V prípade zasielania esencií poštou sa k uvedenej cene účtuje poštovné a balné v sume 4,- EUR (v rámci SR).

Ako esencie užívať:

Je možné užívať ich v nami navrhovanm poradí alebo intuitívne, podľa vlastnej voľby.
Doporučené dávkovanie: 3x7 kvapiek denne
Programom môžete prechádzať sami alebo si môžete objednať moje sprievodné poradenstvo, ktoré vám pomôže pochopiť procesy a prejsť zmenami, prípadne uvoľniť zaseknuté bloky. Ak je problém strachu vo vašom živote veľmi vypuklý, doporučujem sprievodné poradenstvo, nakoľko ide o veľmi silný program vnútornej očisty a vnútorné procesy bývajú zväčša veľmi silné.

Esencie:

Mám záujem o túto službu