Esencie

Čo sú esencie

Esencie Araretama sú tekutina, ktorá obsahuje informácie (energie, vibrácie) prostredia a rastlín Atlantického dažďového pralesa. Sú vytvárané špecifickým prenosom energie a ukotvením týchto informácií v nosiči (vode) tak, aby tieto informácie nemohlo nič zmeniť. Zdrojom informacií sú celistvé, živé rastliny (nejedná sa teda o výtažky rastlín).

Ako esencie pôsobia?

Esencie boli vytvorené pre náš každodenný život, na vyrovnávanie emočnej nerovnováhy, a tak isto na podporu a prehĺbenie osobného rastu. Všetky esencie v sebe nesú informácie o pospolitosti, vzájomnej úcte k odlišnostiam.

Uvoľňujú bloky v emočnom poli. Tieto bloky sú zatuhnuté vzorce správania, naše presvedčenia, ktoré sme prevzali od rodiny či spoločnosti, ale pre náš život sú obmedzujúce. Esencie sú veľmi jemné energie a vďaka tomu sa dostanú do najhlbších vrstiev v nás a odkryjú to, čo sme pripravení vidieť a zmeniť.

Ako začať a vybrať si tú "pravú"?

  • sami - intuitívne - podľa obrázku, ktorý vás priťahuje alebo odpudzuje
  • sami - analyticky - podľa kľúčového slova a popisu
  • doporučíme vám vhodnú esenciu, ich kombinácie či vytvoríme celý program na témy, ktoré potrebujete harmonizovať
  • v prípade, že vaším cieľom je osobný rozvoj, môžete sa zaradiť do niektorého z našich vzdelávacích programov s esenciami (pripravujeme)

Esencie sú fľaštičky s obsahom 15 ml (voda+alkohol)
Cena 1 ks základnej koncentrovanej esencie je 24,- EUR
Esencie si môžte objednať prostredníctvom kontaktného formuláru, emailom, alebo telefonicky.