Esencie z ruží

Ruže ma volali, aby som prostrednictvom ich esencií priniesla novú frekvenciu lásky. Pricházdzajú k nám v tomto veľmi nestabilnom čase premien na planéte ako pomocníci. Milujem ruže. Sú veľmi silné.
 Sandra Epstein

Sadu vytvorila Sandra Epstein z ruží vypestovaných na svojej záhrade v prostredí Atlantického dažďového pralesa.

Sada 5 esencií – 125,- EUR
Esencie sa daju užívať samostatne, alebo ako celá sada.

Ako sa užívajú:

Intuitívne – môžete si vybrať jednu, ktorá vás osloví alebo postupne celú sadu (5 esencií, 1 esencia/1 týždeň)

TENDERNESS - ružová ruža

pracuje s tým, aby sme nezatvárali svoje srdce. Ľudia sa začínajú zatvárať, pretože majú potrebu sa chrániť. Môžete sa cítiť a byť jemní a nežní. Touto esenciou môžete dať „výživu“ celej rodine. Je vynikajúca pre deti i celú rodinu.

27 €Mám záujem

EQUILIBRUM - ružovo-žltá ruža

Stále viac a viac ju v týchto časoch používáme ako „krízovú“ esenciu, ako „záchranára“. Pracuje tak, že vám pomôže uchopiť svoju silu, pokiaľ sa cítite zraniteľní (v zmysle ohrozenia). Je krízovou esenciou podobne ako Rudá, ale dáva nás do rovnováhy z inej úrovne – nie je to metabolizátor (ako Rudá) - ale naučí nás zachádzať s našou zraniteľnosťou.

27 €Mám záujem

TO SHARE - biela ruža

prináša hlboké čistenie a vedie nás k schopnosti byť spolu a zdieľať spoločne. Učí nás byť hlboko empatickými, byť jemnejšími v komunikácii, otvorenejšími k zdieľaniu. Je vynikajúca na výživu rodín i pracovných tímov.

27 €Mám záujem

ABUNDANCE - žltá ruža

Prosperita, hojnosť. Vďaka tejto ruži dosiahnete zdroje svojich schopností a ste schopní ich aj realizovať. Všetko, čo milujete jednoducho robíte. Esencia napája na bohyňu Oxume (podľa Umbanda energia zvodnosti a "dosiahnem po čom túžim") a otvorí kanál hojnosti.

27 €Mám záujem

ENTHUSIASM - oranžová ruža

je základnou energiou, ktorú si v týchto časoch potrebujeme udržať. Je to VITALITA a hlboké nadšenie pochádzújíce z úrovne duše a nielen z úrovne psychiky.

27 €Mám záujem