Živá kozmetika

Živá kozmetika?

Našej kozmetike hovoríme živá preto, že jej energia je plná životodárnej sily pralesa. Obsahuje esencie živých rastlín. Medzi živú kozmetiku radíme i balzamy Aqua Ignea.

AURA LEVE - Svetlo aury VIOLETA (60 ml)

Vonia ako biela ruža a obsahuje esencie Jumping Child, Moara a Ararybá. Používáme ho na očistu priestoru alebo aury (nastriekajte okolo tela).

36 €Mám záujem

AURA LEVE - Svetlo aury TYRKYS (30 ml)

Voní ako mäta + levanduľa a obsahuje esencie Ararybá, Imbe, Obaiti. Používame ho na očistu priestoru, keď sa potrebujeme sústrediť na učenie alebo projekty. Tento sprej voláme i "Jasná myseľ" 

36 €Mám záujem

E-gel - gél záchranár (30 ml)

Číry gel voňajúci ako biela ruža obsahuje esenciu Bromélia 1, Ybá a Assá. Doporučujeme pri dlhých cestách (nielen lietadlom) alebo pri dlhodobej práci pri počítači. Skvelo regeneruje. Tak isto môžeme používať v období kríz, po úrazoch a pod., kedy sa cítime zatuhlí.

36 €Mám záujem

UASH! Tyrkys sprchový gél 100 ml

Voní ako mäta + levanduľa. Sprchový gél je šetrný k našej pokožke, obsahuje silnú koncentráciu esencií Araretama - Ararybá, Assá, Thini-á. Doporučujeme na skľudnenie, harmóniu.

21 €Mám záujem

UASH! oranžový - sprchový gél 100

Voní ako pomaranč + amaryllis. Sprchový gél je šetrný k našej pokožke, obsahuje silnú koncentráciu esencií Araretama - Cajú, Embó Rudá, Pyatá. Doporučujeme na prebudenie zmyselnosti a posilnenie vitality.

21 €Mám záujem