Tajomstvo života

Je to prekrásna sada - program nielen pre ženy, ale i pre mužov. Je zameraný na rozprúdenie tvorivej energie a ideálnym doplnením Mandaly bohatstva. Počas posledných desiatich rokov sa ukázalo  však i niečo viac....
a to je už len pre ženy:

... sada je úžasná pre harmonizáciu menstruačného cyklu alebo pre obdobie menopauzy

Obsahuje 4 špeciálne kombinované esencie: Láska – Potešenie - Sila - Vízia
Doporučujeme ju doplniť oranžovou alebo ružovou Aqua Ignea
 

Love - Láska


Láska je kombináciou esencií Indaiá, Moara a Bromélia 2. Lieči naše dávne zranenia zo vzťahov. Nevyliečené vzťahy (akékoľvek) nám blokujú našu schopnosť zdieľať plody svojej kreativity. Pre ženy: táto zmes je výborná v rámci menstruačného cyklu pre obdobie "matky".

Pleasure - PotešeniePotešenie je kombináciou esencií Embó Rudá, Cajú a Bromélia 1. Okrem toho, že prebudíte svoju zmyselnosť, prinesie vám Potešenie aj plodnosť, tvorivosť, radosť a schopnosť chopiť sa príležitostí, ktoré život prináša. Pre ženy: vhodná pre obdobie "čarodejnice", PMS.

Power - SilaSila je kombináciou esencií Soberania, Pyatá a Renascer. Povedie vás k tomu, aby ste vystúpili z role obete a začali vystupovať asertívne, sebaisto. Verte si!

Vision - VíziaVízia je kombináciou esencií Marupiara, Ararybá, Eloah. Povedie vás k tomu, aby ste si uvedomili, po čom túžite, aby ste boli schopní vôbec to vidieť a rozlíšiť svoje priania od prianí iných. 

Cena sady Tajomstvo života : 104,- EUR
Sadu Tajomstvo života si môžte objednať tu

Pokiaľ máte pocit, že potrebujete posilniť len niektorú časť, esencie sa dajú zakúpiť aj individuálne.
Cena špeciálnej esencie: 26,- EUR
Cena Aqua Ignea: 35,- EUR