Mandala bohatstva

Túto mandalu si môžete vyskúšať v prípade, že máte nápad alebo iba chuť niečo podnikúť, ale chýba vám akcia. Mandala má 4 základné kroky, ktoré vám pomôžu ujasniť si vaše priania, pozíciu, priority a možnosti.

Veľmi ju doporučujeme hlavne pred zahájením nejakého projektu, pretože esencie dokážu vytiahnuť skryté problémy skôr a máte šancu tak projekt nastaviť reálne a produktivne.

Obvykle doporučujeme prejsť mandalou spolu 3x, aby ste vopred vyčistili prekážky a vytvorili tak prosperujúci projekt.

Kreativita

Kreativita je kombináciou esencií, ktorá vás vedie k tomu, aby ste se naladili na svoj nápad. Čo chcete zrealizovať? Podľa fáze motýlieho života je to "vajíčko".Inovácia

Inovácia je kombináciou esencií, ktorá vám pripomína, že nápad môžete pozmeniť, rozšířiť, upraviť. Je to čas na zbieranie informácií o tom, či niečo podobné už nie je na trhu alebo iné informácie, ktoré vás vedú k doladeniu vašej témy.


Organizácia

Kombinácia esencií Organizácia vám ukáže, nakoľko ste disciplinovaná/ý a dokážete veci jasne definovať a prípadne rozdelovať úlohy. Ukáže, či dokážete doťahovať alebo ste zmätkári. S touto esenciou si urobíte poriadok.


Komunikácia

Komunikácia je výborná na podporu presadenia vášho projektu. Pomôže vám zvoliť si správny spôsob prezentácie a tak isto jej vhodné načasovanie. Komunikáciou tak isto nastavujete vzťahy medzi vami  a zákazníkmi, a tak isto medzi vami a týmom, pokiaľ ho máte.


Jasná myseľ (AL tyrkys)

Sprej vás podporí v tom, aby vás nič nevyrušovalo, a aby sa k vám dostali tie správne nápady a vy ste ich zachytili a zapracovali ich do projektu.Cena sady Mandala bohatstva : 140,- EUR
Sadu Mandala bohatstva si môžte objednať tu

Pokiaľ máte pocit, že potrebujete posilniť len niektorú časť, esencie sa dajú zakúpiť aj individuálne.
Cena špeciálnej esencie: 26,- EUR
Cena AL tyrkys: 36,- EUR