Počatie, tehotenstvo a pôrod

Prajem si otehotnieť ...

Máme veľa skúseností s tým, že tieto esencie podporujú plodnosť. Pre tento prípad sú vhodné esencie Embo Rudá, Cajú a Pleasure. Vhodným doplnkom je oranžová Aqua Ignea.
Upozornenie: V žiadnom prípade nenahrádzajú liečbu neplodnosti. Aj v tomto prípade ide o prácu na jemno-hmotnej úrovni. Očistia vás energeticky a podporia prúdenie prirodzenej vitality. Niekedy sa stane, že súčasťou „čistenia“ je vyjasnenie a prejavenie pravdy vo vzťahu a partneri si uvedomia, že nemôžu byť spolu a preto neprichádza ani dieťa. Inokedy zase žena otehotnie takmer okamžite. Okrem týchto obvyklých esencií na plodnosť je možné tiež pracovať individuálne a zostaviť osobný program na mieru konkrétnej ženy či páru.

Som tehotná....

Častou otázkou býva, či môže žena užívať esencie počas tehotensstva. Áno, môže akýkoľvek program alebo jednotlivé esencie. Dávame však ku každej esencii Rudá, aby rýchlejšie trávili emocionálne výkyvy. A na brucho je najlepšia Aqua Ignea ružová. Bábätká ju milujú, pretože rastú v láske.

Pôrod...

Pred pôrodom a potom behom pôrodu môžete užívať zmes esencií:
Bromelia 1 + Thini-á + Renascer
Bromelia 1 krásne otvára, Thini-á vnáša ľahkosť a Renascer podporí bábätko na ceste do novej dimenzie života.

Upozornenie: táto zmes nie je o tom, že budete mať bezbolestný pôrod, aj keď sa to mnohým mamičkám prihodila a mali ho ako úžasný, extatický zážitok. Táto zmes vyčistí a uľahčí celý akt, aby to bolo v súlade s vami a cestou vášho dieťaťa. Po pôrode na obdobie šestonedelia odporúčame esenciu Rudá.