SEMINÁR „THE KEY“ – KĽÚČ so Sandrou Epstein

Termín konania: 21. – 22. 5. 2016
Miesto konania: Academia Universum, Mlynské Nivy 34, 821 09 Bratislava
Čas konania: 11.00 – 18.00 h

Začiatok 21. storočia je označovaný za veľké transformačné obdobie. Na jednej strane nám táto doba priniesla možnosť spájať sa s rôznymi miestami, ľuďmi, kultúrami a jazykmi bez toho, aby sme opustili pohodlie svojho vlastného kresla, ale na druhej strane sa medziľudské vzťahy stali neistou pôdou pod našimi nohami. Vzťahy tejto doby sú poznačené úzkosťou a roztrieštenou komunikáciou. Sú založené na vysokej produkcii dopamínu, ktorý v nás vyvoláva pocit po rýchlom potešení - je to bohém, tešiaci sa zo života, rád žije nezávisle (a to platí aj pre vzťahy). Odvrátenou stranou tohto hormónu je, že ľudia mávajú emočné výkyvy, sú neprispôsobiví a majú tendencie k preceňovaniu. Náš prah trpezlivosti je stále menší a menší a vytvára medzery v ľudskom porozumení. Áno, toto všetko je súčasťou tohto významného transformačného obdobia.

Na tomto seminári sa preto budeme učiť prispôsobovať sa tejto dobe a pomôžeme elementu času vytvoriť v tejto realite priestor, ktorý bude „lepším a zdravším miestom pre život“.

Ako milovníčka antropologického dedičstva, ktoré vytvorilo ľudstvo za tisícročia svojej existencie, prinášam v tomto čase spojenie šamanského jazyka s kvantovou vedou. Preto som seminár nazvala „THE KEY – KĽÚČ“. Tento KĽÚČ predstavuje batoh, v ktorom si nesieme ako „vesmírny pútnik“ základné elementy, ktoré sú použiteľné aj v tejto dobe „tekutého času“.

VITAJTE V ARARETAME 2016!

Organizačné pokyny:

  • Prihlášky posielajte na: mail: veronika.sablova@chello.sk. V maily uveďte fakturačné údaje, na základe ktorých vám bude vystavená proforma faktúra.
  • Cena seminára: 190 € bez DPH (228 € s DPH)
  • Ubytovanie: možnosť zvýhodneného ubytovania v hoteli BLUE II – Garni, Hontianska 6, Bratislava, www.hotelbluegarni.sk. Pri objednavani ubytovania treba nahlásiť, že idete na akciu Academia Univerzum a bude vám zarátaná zľava. Hotel je cca 7 minút chôdze od miesta konania seminára.
Za záväznú prihlášku a zaradenie do kurzu považujeme zaplatenie proforma faktúry.
Seminár bude prekladaný z angličtiny do slovenského jazyka. Prosím príďte v pohodlnom oblečení. Prineste si písacie potreby, podložku (deku alebo karimatku ), šatku na previazanie očí.

Sandra Epstein vyrobila pre tento seminár originálnu esenciu kráľovnej rastlinnej ríše a zamiešala ju do zmesí esencií pre jednotlivé šamanské archetypy – učiteľ, liečiteľ, bojovník a vizionár. Je možné objednať si sadu týchto 4 esencií za zvýhodnenú cenu. Záujem o esencie je nutné nahlásiť najneskôr do 17.3.2016.

Viac informácií o pripravovanom seminári nájdete na webe www.araretama.cz,