Cesta Empatie pre deti od 3 do 7 rokov - 19. 09. 2018

Má vaše dieťa emocionálne výbuchy, je vzdorovité, ustráchané, hyperaktívne, nesústredené, chýba mu odvaha, nemôže zaspať či sa inak vymykajúco sa norme prejavuje a vám zlyhávajú vaše výchovné metódy a vaše emócie a trpezlivosť dostávajú zabrať? Alebo práve prechádzate veľkou zmenou a váš drobček nastúpil do škôlky alebo školy? Alebo ste to práve vy, rodičia, ktorí prechádzate nejakou veľkou zmenou a pozorujete, že sa vaše dieťatko zmenilo alebo vašu zmenu akosi nezvláda?

Ak áno, zapojte ich na dve hodinky do malej skupinky detí (max 6 detí), ktorá bude spoločne objavovať svoje emócie a preciťovať to, čo si možno nedokáže otvorene prejaviť doma. Hravou a nekonvenčnou formou budeme pracovať s emóciami, vyberieme sa do pralesa, budeme sa učiť pomocou intuitívneho pohybu tela, tanca, spevu prejavovať svoje pocity a prijímať všetky i tie negatívne a možno doposiaľ neprejavené a schované emócie. Budeme tancovať, spievať, kresliť a autenicky sa prejavovať ...
Každé dieťa, na základe toho, čo bude v danom momente potrebovať, dostane na domov vibračný balzam Aqua Ignea, ktorý následne bude odhalenú tému, či problém riešiť.

Ak sa rozhodnete pre účasť vášho dieťatka na seminári, doporučujem dať mu pohodlné oblečenie, aby sa mohlo pohodlne a voľne prejaviť a pohybovať.

Na vaše deti sa teší
Jana

Termín: 19.9.2018 od 16.00 do 18.00
Miesto: Centrum Hagia Sofia – oáza pre telo a dušu, Klincova 20, Bratislava-Ružinov
Cena:  65,- EUR (vrátane vibračného balzamu Aquqa Ignea v hodnote 36,- EUR, malého občerstvenia a krátkej konzultácie s rodičom)

Cesta Empatie pre deti od 3 do 7 rokov - 19. 09. 2018

Rezervácie ukončené ! 18.09.2018, 20:00
V prípade otázok kontaktujte tel.č. +421 915 747 539